Biznes Praca

Raport Strong Leaders Creator in IT – zgłoszenia przedłużone do 15 lipca

Projekt będzie prezentował działania firm technologicznych skupione wokół tworzenia optymalnego środowiska do rozwoju zawodowego i osobistego skierowane do

Data publikacji:
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Raport Strong Leaders Creator in IT – zgłoszenia przedłużone do 15 lipca
Kategoria: Praca BIZNES

Projekt będzie prezentował działania firm technologicznych skupione wokół tworzenia optymalnego środowiska do rozwoju zawodowego i osobistego skierowane do kobiet.

Raport Strong Leaders Creator in IT - zgłoszenia przedłużone do 15 lipca Praca,  BIZNES - Projekt będzie prezentował działania firm technologicznych skupione wokół tworzenia optymalnego środowiska do rozwoju zawodowego i osobistego skierowane do kobiet.

Praca: Raport Strong Leaders Creator in IT – zgłoszenia przedłużone do 15 lipca

Promocja dobrych praktyk dotyczących rozwoju pracowników i zaprezentowanie organizacji tworzących przyjazne środowisko zawodowe – to główne cele powstającego właśnie raportu Strong Leaders Creator in IT, tworzonego przez agencję Come Creations Group. Ze względu na obecną sytuację, zgłoszenia do publikacji zostają przedłużone do 15 lipca.

 

Idea raportu

Projekt będzie prezentował działania firm technologicznych skupione wokół tworzenia optymalnego środowiska do rozwoju zawodowego i osobistego skierowane do kobiet. Raport pokaże również, co robią przedsiębiorstwa, aby wspierać swoje zespoły na każdym etapie ścieżki kariery. Opracowanie będzie podzielone na cztery kategorie główne: rekrutacja, edukacja, ścieżka awansu, macierzyństwo i opieka.

 

Przedsiębiorstwo, które zaprezentuje najciekawsze przykłady działań otrzyma tytuł “Strong Leaders Creator in IT” oraz statuetkę. Wyróżnienie zostanie wręczone firmom w 3 kategoriach w zależności od liczby zatrudnionych osób: do 50, 50-250, powyżej 250.

 

Udział w projekcie to doskonała okazja do pokazania swoich najlepszych praktyk, mających na celu realne wdrażenie idei diversity & inclusion na różnym etapie rozwoju zawodowego. Dodatkowo, nasza agencja poprowadzi dla zwycięzców w każdej z kategorii miesięczną kampanię employer brandingową – mówi Anita Kijanka, CEO Come Creations Group.

 

Jak zgłosić się do raportu?

Do raportu mogą zgłaszać się przedsiębiorstwa z branży IT i nowych technologii – startupy oraz korporacje, które świadomie kreują i rozwijają tematykę diversity & inclusion w obszarach rekrutacji, edukacji i rozwoju pracowników oraz w podejściu do macierzyństwa i opieki.

A to już wiesz?  Walka z kryzysem będzie miała kolor zielony

 

Firmy mogą zgłaszać się samodzielnie lub być nominowane przez kogoś z zewnątrz za pomocą formularza na stronie https://strongleadersinit.com/. Przedstawiciel agencji Come Creations Group w ciągu 3 dni od zgłoszenia kontaktuje się z nominowaną firmą i prosi o uzupełnienie ankiety. Jej wypełnienie zajmuje ok. 20 minut. Co ważne, udział w raporcie jest bezpłatny.

 

Wierzymy, że nasza inicjatywa spotka się z zainteresowaniem przedstawicieli firm technologicznych. Wspólnie możemy stworzyć podręcznik dobrych praktyk, który będzie cegiełką do wkładu w budowanie kultury organizacji przyjaznej pracownikom – podsumowuje Anita Kijanka.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Raport Strong Leaders Creator in IT - zgłoszenia przedłużone do 15 lipca Praca,  BIZNES - Projekt będzie prezentował działania firm technologicznych skupione wokół tworzenia optymalnego środowiska do rozwoju zawodowego i osobistego skierowane do kobiet.
Hashtagi: #Praca BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy