Wiadomości branżowe

Porady i zakupy pod jednym adresem

Porady i zakupy pod jednym adresem
Potrzebujesz pomocy? Szukasz inspiracji? Znajdź sklep. Zapytaj o ofertę. Zostań partnerem. – RuckZuck odpowiada na pytania, radzi i zachęca. Jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi uruchomiła właśnie nową stronę internetową połączoną z wirtualnym sklepem. Po porady i zakupy zaprasza pod adresem: www.ruckzuck.pl.Odświeżona strona internetowa RuckZuck jest dziś jednocześnie wirtualnym salonem sieci. W serwisie znajdziemy niezbędne informacje dotyczące spółki, adresy poszczególnych sklepów, galerię wnętrz, a także zapoznamy się z ofertą programu partnerskiego.  – W jednym miejscu zrobimy zakupy, poznamy najnowsze trendy, porównamy produkty, dobierzemy dekory i zamówimy montaż. Dodatkowo, korzystając z pomocnego wirtualnego konfiguratora, możemy tworzyć wizualizacje wybranego pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych. Postanowiliśmy połączyć stronę internetową ze sklepem, by

Potrzebujesz pomocy? Szukasz inspiracji? Znajdź sklep. Zapytaj o ofertę. Zostań partnerem. ? RuckZuck odpowiada na pytania, radzi i zachęca. Jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi uruchomiła właśnie nową stronę internetową połączoną z wirtualnym sklepem. Po porady i zakupy zaprasza pod adresem: www.ruckzuck.pl.

Odświeżona strona internetowa RuckZuck jest dziś jednocześnie wirtualnym salonem sieci. W serwisie znajdziemy niezbędne informacje dotyczące spółki, adresy poszczególnych sklepów, galerię wnętrz, a także zapoznamy się z ofertą programu partnerskiego.  

? W jednym miejscu zrobimy zakupy, poznamy najnowsze trendy, porównamy produkty, dobierzemy dekory i zamówimy montaż. Dodatkowo, korzystając z pomocnego wirtualnego konfiguratora, możemy tworzyć wizualizacje wybranego pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych. Postanowiliśmy połączyć stronę internetową ze sklepem, by ułatwić klientowi poruszanie się w dzisiejszym gąszczu portali internetowych. ? mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu w RuckZuck. 

E-sklep oferuje panele podłogowe, skrzydła drzwiowe wewnętrzne oraz akcesoria firmy Classen. Otwiera się też na nowe produkty, czego przykładem są wprowadzone aktualnie do oferty podłogi drewniane Boen. Mechanizm serwisu pozwala na porównywanie cech artykułów, zamówienie paneli czy drzwi z montażem oraz na zapoznanie się z najpopularniejszymi aktualnie produktami ? strona jest bowiem zsynchronizowana z salonem RuckZuck w Warszawie.       

Na nowej stronie RuckZuck możemy zestawiać ze sobą produkty, na przykład listwy przypodłogowe z panelami lub zobaczyć każdy z modeli skrzydeł drzwiowych w wybranym przez nas dekorze. Wirtualny konfigurator wnętrz oferuje możliwość zaprojektowania różnych domowych pomieszczeń, a wygodne i intuicyjne menu pozwala na dopasowanie koloru ścian, wzorów tapet, czy nawet kierunku ułożenia paneli (pionowe/poziome). Proponowane narzędzie to nie tylko oszczędność czasu i wygoda, ale też źródło inspiracji.

Sieć salonów RuckZuck jest obecna w ?największej sieci? na świecie również poprzez popularny profil społecznościowy Facebook. Pod adresem http://www.facebook.com/RuckZuck.biz można znaleźć informacje o nowościach, porady budowlane i przykładowe aranżacje wnętrz z panelami i drzwi ze sklepów RuckZuck. 

A to już wiesz?  TAURON laureatem tytułu ?Najciekawsze z najlepszych?

Strona internetowa oraz wirtualny salon RuckZuck dostępne są pod adresem:

http://www.ruckzuck.pl

Porady i aranżacje firmy RuckZuck można również znaleźć pod adresem:

www.dom.wp.pl

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy