Biznes Energetyka

OPRAWY SPÓŁKI ES-SYSTEM WYRÓŻNIONE GODŁEM E-JAKOŚĆ – ODKRYCIE ROKU

Rodzina opraw COSMO FX stworzona przez ES-SYSTEM, czołową polską firmę specjalizującą się w oświetleniu profesjonalnym, została wyróżniona godłem e-jakość – Odkrycie Roku. Oprawy ES-SYSTEM zostały docenione za wyjątkowe parametry oświetleniowe oraz wszechstronność

Data publikacji: 2017-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: OPRAWY SPÓŁKI ES-SYSTEM WYRÓŻNIONE GODŁEM E-JAKOŚĆ – ODKRYCIE ROKU
Kategoria: BIZNES Energetyka

Rodzina opraw COSMO FX stworzona przez ES-SYSTEM, czołową polską firmę specjalizującą się w oświetleniu profesjonalnym, została wyróżniona godłem e-jakość – Odkrycie Roku. Oprawy ES-SYSTEM zostały docenione za wyjątkowe parametry oświetleniowe oraz wszechstronność zastosowania.

Rodzina opraw COSMO FX stworzona przez ES-SYSTEM, czołową polską firmę specjalizującą się w oświetleniu profesjonalnym, została wyróżniona godłem e-jakość – Odkrycie Roku. Oprawy ES-SYSTEM zostały docenione za wyjątkowe parametry oświetleniowe oraz wszechstronność zastosowania. Wyróżnienie przyznawane jest przez redakcję Monitora Biznesu, ukazującego się na łamach dziennika Rzeczpospolita.

 

– ES-SYSTEM, jako lider oświetlenia profesjonalnego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczać nowoczesne systemy oświetleniowe do różnorodnych obiektów. Oprawy z rodziny COSMO FX charakteryzują się dużą wszechstronnością, dzięki czemu mogą oświetlić każde wnętrze od biura, poprzez parkingi i pomieszczenia techniczne, po hale produkcyjne – mówi Rafał Gawrylak, prezes spółki ES-SYSTEM.

 

LIDER W PROJEKTOWANIU ROZWIĄZAŃ OŚWIETLENIOWYCH

COSMO FX, wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego o podwyższonej odporności na niekorzystne warunki środowiskowe. Dzięki optymalizacji pod kątem wykorzystania technologii LED osiągają lepsze parametry niż podobne oprawy konkurencji, mimo niewielkich rozmiarów i niskiej wagi. COSMO FX to rozwiązanie idealne do wielu aplikacji oświetleniowych: od mieszkań, obiektów biurowych, poprzez szkoły, po hale przemysłowe.

 

ES-SYSTEM prezentowało oprawy z rodziny COSMO FX na międzynarodowych targach oświetleniowych Professional Lighting Desing Convention (PLDC) w Madrycie oraz LuxLive w Londynie.

 

Link do animacji COSMO FX –  nowa definicja wszechstronności: https://www.youtube.com/watch?v=I71tiEoXuy8

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
OPRAWY SPÓŁKI ES-SYSTEM WYRÓŻNIONE GODŁEM E-JAKOŚĆ – ODKRYCIE ROKU BIZNES,  Energetyka - Rodzina opraw COSMO FX stworzona przez ES-SYSTEM, czołową polską firmę specjalizującą się w oświetleniu profesjonalnym, została wyróżniona godłem e-jakość – Odkrycie Roku. Oprawy ES-SYSTEM zostały docenione za wyjątkowe parametry oświetleniowe oraz wszechstronność zastosowania.
Hashtagi: #BIZNES Energetyka

A to już wiesz?  Pochwała na wagę złota – w jaki sposób powiedzieć pracownikowi, że Ci zależy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy