Biuro

Mobilny punkt konsultacyjny VIAON na targach Trans Poland

Mobilny punkt konsultacyjny VIAON na targach Trans Poland
Warszawa, 30.10.2017 r. Eksperci od rozliczania czasu pracy kierowców, bezpieczeństwa przewozów oraz szkoleniowcy europejskich służb kontrolnych udzielą bezpłatnych porad w mobilnym punkcie konsultacyjnym VIAON podczas

Warszawa, 30.10.2017 r.

Eksperci od rozliczania czasu pracy kierowców, bezpieczeństwa przewozów oraz szkoleniowcy europejskich służb kontrolnych udzielą bezpłatnych porad w mobilnym punkcie konsultacyjnym VIAON podczas V edycji targów Trans Poland – Translogistica. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 listopada w hali EXPO XXI w Warszawie. Organizatorzy szacują, że tegoroczne spotkanie zgromadzi około 5500 uczestników, czyli o 1000 osób więcej niż w ubiegłym roku.
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland to największe spotkanie w tej części Europy, skierowane do osób na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Impreza ma charakter business-to-business, dlatego corocznie gromadzi głównie przedstawicieli firm o jasno określonych celach biznesowych. Trans Poland to wydarzenie, na którym spotykają się osoby decyzyjne, czyli dyrektorzy logistyki i transportu. V edycja targów pozwoli uczestnikom zapoznać się branżowymi nowościami z ostatnich miesięcy, a także nawiązać relacje z kluczowymi dla swoich firm partnerami. Na zwiedzających czeka również specjalny punkt konsultacyjny, w którym specjaliści marki VIAON będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie transportu drogowego.
Telefon interwencyjny 24/7, do którego dostęp posiadają klienci Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców, otrzymuje średnio 500-700 zapytań miesięcznie. Oznacza to ogromne zapotrzebowanie przewoźników na informacje dotyczące zmian w bieżących przepisach transportowych oraz na doraźną pomoc ze strony ekspertów. Spodziewamy się, że odwiedzający nasz mobilny punkt konsultacyjny, będą zainteresowani najświeższymi informacjami dotyczącymi transportu, przede wszystkim wprowadzaniem płacy minimalnej w kolejnych państwach Unii oraz planami związanymi z ogłoszonym przez Komisję Europejską Pakietem drogowym. Ze względu na nasze wieloletnie kontakty z instytucjami europejskimi, a także członkostwo w Zarządzie międzynarodowego zrzeszenia CORTE, możemy podzielić się zdobytą wiedzą i przekazać ją firmom transportowym z krajów Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Bartosz Najman, CEO marki VIAON.
Podczas targów, uczestnicy będą mieli również okazję do poszerzenia swojej wiedzy poprzez udział w specjalistycznych konferencjach, panelach dyskusyjnych, a także Spotkaniu Transportowym. Eksperci w przejrzysty sposób opowiedzą m.in. o nowych regulacjach w zakresie odbioru odpoczynków tygodniowych w kabinie pojazdu czy o wpływie telematyki na poprawę bezpieczeństwa kierowców.
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland odbędą się od 8 do 10 listopada br., w hali EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Pierwszego i drugiego dnia zwiedzający będą mogli uczestniczyć w spotkaniach w godzinach 10.00-16.30, trzeciego natomiast do godziny 15.00. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej: http://trans-poland.pl/. Ze względu na biznesowy charakter targów, do bezpłatnego wstępu upoważnieni są przedstawiciele firm korzystających z usług transportowych oraz logistycznych, a także profesjonaliści oraz osoby zawodowo związane z branżą TSL. W celu uczestnictwa, wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line lub na miejscu wydarzenia.

A to już wiesz?  Czy polski transport Wielką Brytanią stoi?

***
VIAON jest wyłącznym dystrybutorem wiodących na rynku marek INELO, OCRK, GBOX, które oferują rozwiązania dla firm transportowych. Doświadczenie liderów branży połączone pod marką VIAON gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości rozwiązań wspomagających procesy w przedsiębiorstwach. Szeroki wachlarz oferowanych produktów zapewnia bezpieczeństwo i spełnia nawet najbardziej indywidualne oczekiwania.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy