Wiadomości branżowe

Jeszcze więcej elektroniki w powiększonym Parku Handlowym Bielany

Park Handlowy Bielany zyskał kolejnego najemcę w modernizowanej części kompleksu. Centrum podpisało umowę na nowy lokal z przedstawicielami Sony Centre. To już drugi salon oferujący elektronikę użytkową, który znajdzie się w rozbudowywanej galerii handlowej. Nowy sklep Sony Centre zajmie powierzchnię 170 mkw. Do dnia otwarcia remontowanej części Parku Handlowego Bielany klienci

Park Handlowy Bielany zyskał kolejnego najemcę w modernizowanej części kompleksu. Centrum podpisało umowę na nowy lokal z przedstawicielami Sony Centre. To już drugi salon oferujący elektronikę użytkową, który znajdzie się w rozbudowywanej galerii handlowej.

Nowy sklep Sony Centre zajmie powierzchnię 170 mkw. Do dnia otwarcia remontowanej części Parku Handlowego Bielany klienci będą mogli dokonywać zakupu sprzętu elektronicznego w dotychczasowym punkcie Sony Centre, mieszczącym się w meblowej części Parku, naprzeciwko stacji benzynowej LUKOIL.

Sony Centre to sieć salonów posiadających w sprzedaży szeroką gamę produktów jednego z największych producentów elektroniki użytkowej ? firmy Sony. Oprócz zaopatrzenia się w wysokiej jakości sprzęt, taki jak kino domowe, aparaty fotograficzne, kamery, komputery VAIO, smartfony i tablety Xperia czy konsole PlayStation, klienci mogą zasięgnąć fachowych porad wykwalifikowanych doradców z certyfikatami Sony, jak również skorzystać z bieżących napraw, korzystnych rat i sposobności rozszerzenia gwarancji.

Sony Centre jest już drugim najemcą elektronicznym, którego sklep znajdzie się w zmodernizowanym i powiększonym Parku Handlowym Bielany. Pod koniec grudnia 2013 roku umowę z centrum podpisali także przedstawiciele firmy Apple, którzy w nowej galerii handlowej otworzą salon iSpot Apple Premium Reseller.

Według planów rozbudowany i zmodernizowany Park Handlowy Bielany przyjmie klientów w 2015 roku. Znaczne powiększy się powierzchnia handlowa: z obecnych 80 tys. mkw. do niemal 150 tys. mkw. Będzie mógł zaoferować klientom około 200 sklepów, duży food court z restauracjami i kawiarniami, strefy spotkań skierowane do różnych grup oraz nowoczesne kino z 8 salami projekcyjnymi.

Źródło Park Handlowy Bielany. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wiosenne porządki oddajemy w ręce fachowców

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy