Wiadomości branżowe

DTZ wśród liderów listy Global Outsourcing 100

DTZ wśród liderów listy Global Outsourcing 100
Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych (International Association of Outsourcing Professionals®) doceniło dokonania i profesjonalizm DTZ w zakresie usług doradczych. Już piąty rok z rzędu DTZ utrzymuje wiodącą pozycję w rankingu Global Outsourcing 100.Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych (IAOP®) od dziesięciu lat prezentuje coroczny ranking najlepszych dostawców usług outsourcingowych na świecie. Lista powstała na podstawie oceny niezależnych ekspertów, którzy przebadali nominowane firmy pod kątem efektywności i jakości oferowanych usług.Cieszymy się, że IAOP® już po raz kolejny doceniło DTZ jako jednego z najważniejszych graczy na rynku outsourcingowym. Sektor ten jest kluczowy dla napędzania wzrostu gospodarczego oraz popytu na powierzchnię komercyjną w Europie Środkowej i Wschodniej. DTZ może poszczycić się znakomitymi osiągnięciami w zakresie doradztwa strategicznego oraz obsługi transakcji na rzecz wielu spółek, które przeniosły tu swoje siedziby – mówi Alan Colquhoun, dyrektor zarządzający DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej.Na

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych (International Association of Outsourcing Professionals?) doceniło dokonania i profesjonalizm DTZ w zakresie usług doradczych. Już piąty rok z rzędu DTZ utrzymuje wiodącą pozycję w rankingu Global Outsourcing 100.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych (IAOP?) od dziesięciu lat prezentuje coroczny ranking najlepszych dostawców usług outsourcingowych na świecie. Lista powstała na podstawie oceny niezależnych ekspertów, którzy przebadali nominowane firmy pod kątem efektywności i jakości oferowanych usług.

Cieszymy się, że IAOP? już po raz kolejny doceniło DTZ jako jednego z najważniejszych graczy na rynku outsourcingowym. Sektor ten jest kluczowy dla napędzania wzrostu gospodarczego oraz popytu na powierzchnię komercyjną w Europie Środkowej i Wschodniej. DTZ może poszczycić się znakomitymi osiągnięciami w zakresie doradztwa strategicznego oraz obsługi transakcji na rzecz wielu spółek, które przeniosły tu swoje siedziby ? mówi Alan Colquhoun, dyrektor zarządzający DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Na liście Global Outsourcing 100 znajdują się wiodące firmy z całego świata, które oferują kompleksowe rozwiązania z zakresu outsourcingu. Obejmują one technologie informatyczne, outsourcing procesów biznesowych, produkcję i logistykę oraz obsługę nieruchomości.


dostarczył infoWire.pl

Źródło DTZ. Dostarczył
A to już wiesz?  W okresie pandemii gwałtownie spadło zainteresowanie pożyczkami. W przyszłym roku rynek ten nadal będzie tracił

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy