Wiadomości branżowe

Bank Pekao po raz 17 Bankierem Orkiestry. Nowa karta i płatności mobilne PeoPay wspierają WOŚP

Bank Pekao po raz 17 Bankierem Orkiestry. Nowa karta i płatności mobilne PeoPay wspierają WOŚP
W niedzielę, 11 stycznia, wystartuje 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Bank Pekao, który od 17 lat pełni zaszczytną funkcję oficjalnego Bankiera WOŚP, jak co roku przyłączy się do wspólnego grania. W tym roku Pekao umożliwi dokonywanie darowizn zbliżeniowo telefonem z aplikacją PeoPay. Dodatkowo, Bank wystawi na aukcję wyjątkowy skuter retro ozdobiony grafikami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka. By wspierać Orkiestrę nie tylko w dniu Finału, ale przez cały rok Pekao przygotowało nową wyjątkową kartę WOŚP.W dniu finału zaangażowanych będzie prawie 2000 pracowników Pekao, którzy w 270 oddziałach i w Orkiestrowych sztabach będą wspierać wolontariuszy oraz sortować i liczyć pieniądze zebrane do puszek.  Pracownicy wraz z rodzinami, tworząc 170-cio osobową drużynę Pekao wezmą udział w biegu „Policz się z cukrzycą”.Bank Pekao wraz z Fundacją przygotował dedykowaną kartę prepaidową Pekao WOŚP z funkcją zbliżeniową, w nowej

W niedzielę, 11 stycznia, wystartuje 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Bank Pekao, który od 17 lat pełni zaszczytną funkcję oficjalnego Bankiera WOŚP, jak co roku przyłączy się do wspólnego grania. W tym roku Pekao umożliwi dokonywanie darowizn zbliżeniowo telefonem z aplikacją PeoPay. Dodatkowo, Bank wystawi na aukcję wyjątkowy skuter retro ozdobiony grafikami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka. By wspierać Orkiestrę nie tylko w dniu Finału, ale przez cały rok Pekao przygotowało nową wyjątkową kartę WOŚP.

W dniu finału zaangażowanych będzie prawie 2000 pracowników Pekao, którzy w 270 oddziałach i w Orkiestrowych sztabach będą wspierać wolontariuszy oraz sortować i liczyć pieniądze zebrane do puszek.  Pracownicy wraz z rodzinami, tworząc 170-cio osobową drużynę Pekao wezmą udział w biegu ?Policz się z cukrzycą?.

Bank Pekao wraz z Fundacją przygotował dedykowaną kartę prepaidową Pekao WOŚP z funkcją zbliżeniową, w nowej odświeżonej szacie graficznej. Tak jak w ubiegłych latach, każdy, kto płaci kartą za codzienne zakupy wspiera działalność charytatywną Fundacji. Kartę można zamówić przez stronę internetową Banku lub w oddziałach.

Na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będzie można również przekazać środki dzięki aplikacji mobilnej PeoPay ? zarówno zbliżeniowo jak i za pomocą kodu QR.

Obsługa gotówki, umożliwienie płatności telefonem, dedykowana karta prepaid to nie jedyne wsparcie, które zapewnia Bank Orkiestrze. W tym roku Bank Pekao wystawił na licytację na portalu Allegro skuter retro ozdobiony grafikami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka. Kwota za jaką zostanie wylicytowany ten wyjątkowy skuter, zasili konto Fundacji.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył
A to już wiesz?  Kolejny rekordowy rok na warszawskim rynku powierzchni biurowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy