Aktualności

Dorota Goldpoint wyróżniona statuetką Super Wiktorii

Dorota Goldpoint wyróżniona statuetką Super Wiktorii – znak jakości polskich przedsiębiorców.

22 października w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Wiktorii, które przyznaje Warszawska Izba Przedsiębiorców.
W tym roku już po raz 19 wyróżniła najlepsze polskie firmy. Wśród nich znalazła się polska projektantka Dorota Goldpoint, ze swoją luksusową marką stworzoną dla kobiet i z miłości do piękna.

Projekty Doroty oraz jej niesamowita przedsiębiorczość zostały docenione i nagrodzone Super Wiktorią. Galę uświetnił pokaz najnowszej jej kolekcji „Piękna Siła”, w której udział wzięła plejada polskich aktorek : Joanna Kurowska, Anna Powierza, Magdalena Waligórska – Lisiecka, Martyna Kliszewska.

Znane osoby coraz częściej sięgają po kreacje projektantki, ponieważ marka Dorota Goldpoint to szlachetność tkanin, staranność wykonania, elegancja oraz nowoczesna, minimalistyczna forma. W dodatku jak mówią same gwiazdy, projektantka jest lojalna wobec kobiet, sprawia, że czują się jeszcze piękniejsze, a rzeczy tworzone przez nią podkreślają charakter oraz wyjątkowość każdej z nich.

Galę poprowadzili Ryszard Rembiszewski wraz z Agnieszka Jastrzębska w sukni projektu Doroty, która prezentowała się zjawiskowo.

https://www.facebook.com/Dorota-Goldpoint-816184048429137

Strona Główna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy