Wiadomości branżowe

Ponad trzy miliony złotych dzięki aukcjom internetowym

Od piętnastu lat Allegro gra razem z Orkiestrą, wspólnie zebraliśmy już ponad 27 milionów złotych. W tym roku dzięki licytacjom zebrano kwotę 3 077 813,59 zł. Internauci wystawiali swoje cenne przedmioty w serwisie aukcje.wosp.org.pl już od początku grudnia 2014, podczas styczniowego finału co 14 sekund pojawiała się nowa oferta, a ostateczne ceny podbijano do połowy lutego. Najwięcej

Od piętnastu lat Allegro gra razem z Orkiestrą, wspólnie zebraliśmy już ponad 27 milionów złotych. W tym roku dzięki licytacjom zebrano kwotę 3 077 813,59 zł. Internauci wystawiali swoje cenne przedmioty w serwisie aukcje.wosp.org.pl już od początku grudnia 2014, podczas styczniowego finału co 14 sekund pojawiała się nowa oferta, a ostateczne ceny podbijano do połowy lutego.

Najwięcej zapłacono za przejażdżkę prezydenckim Cadillakiem (30 200 zł), popiersie Marszałka Piłsudskiego (30 100 zł) oraz trening personalny z Ewą Chodakowską (20 500zł). O przekazywanych na aukcję cennych przedmiotach darczyńcy ? gwiazdy i internauci – osobiście opowiadali na filmach zamieszczanych w serwisie rzeczyodserca.pl. Dzięki promowanym w ten sposób licytacjom uzbierano blisko 318 000 złotych. W tym roku serwis Allegro przygotował dla swoich mobilnych użytkowników jeszcze jeden sposób na pomaganie. Dzięki nowej funkcji w aplikacji zebrano ponad 40 000 złotych do wirtualnej puszki.

Ale to nie koniec pomagania w sieci. Jurek Owsiak i Orkiestra dziękują za tegoroczny finał i grają dalej: Dziękuję za każdy wystawiony przedmiot ? duży, mały i malutki. Dziękuję za świetne opisy, dziękuję za pokazanie, że ta akcja, dzięki aukcjom internetowym, nie ma równych na świecie. Dziękuję za to, co było i z całego serca zapraszam na równie gorące i bardzo rock?n?rollowe aukcje w serwisie charytatywni.allegro.pl, które ruszyły, rozkręcając i zapraszając nas wszystkich na najpiękniejszy festiwal świata Przystanek Woodstock 2015.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy