Wiadomości branżowe

Kwiatowa Euphoria w Galerii Dębiec

Najnowszym najemcą, który otworzy swój sklep w Galerii Dębiec, jest kwiaciarnia Euphoria. Nowa kwiaciarnia Euphoria w Galerii Dębiec została założona przez pasjonatów, którzy chcieli połączyć swoje hobby z biznesem. Właściciele wierzą, że dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość oferowanych usług będzie kluczem do

Najnowszym najemcą, który otworzy swój sklep w Galerii Dębiec, jest kwiaciarnia Euphoria.

Nowa kwiaciarnia Euphoria w Galerii Dębiec została założona przez pasjonatów, którzy chcieli połączyć swoje hobby z biznesem. Właściciele wierzą, że dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość oferowanych usług będzie kluczem do sukcesu.

?Może nie mamy tradycji, ale każda historia ma swój początek, a ta powstaje z miłości i pasji do kwiatów, ziół i darów natury. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, które przeradzają się w staranność i wysoką jakość obsługi zdobędziemy klientów. ? mówi Dariusz Kasperski, właściciel Kwiaciarni Euphoria. ? Galerię Dębiec wybraliśmy ze względu na dobre warunki dla lokalnych najemców oraz potencjał tego miejsca na Dębcu.? ?dodaje. 

Najnowszy sklep florystyczny w Galerii Dębiec będzie sprzedawał szeroki wybór kwiatów ciętych, doniczkowych i bukietów na każdą okazję. Oferta Euphorii będzie obejmować pakowanie ozdobne prezentów, przygotowywanie koszów prezentowych (kwiatowych i delikatesowych) oraz usługi florystyczne dla firm w zakresie kwiatów doniczkowych oraz bukietów. Klienci poza roślinami będą mogli kupić ceramikę (doniczki i wazony), ziemię i odżywki do kwiatów, znicze, lampiony i świece, dodatki florystyczne oraz dodatki do aranżacji wnętrz. Ponadto kwiaciarnia będzie oferować usługę poczty kwiatowej w Poznaniu, w całym kraju czy za granicą. 

Kwiaciarnia Euphoria w Galerii Dębiec zostanie otwarta w najbliższych tygodniach.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Galeria Dębiec. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy