Wiadomości branżowe

Fitness24Seven ? otwiera swój pierwszy klub w Galerii Dębiec

Jeden z największych najemców Galerii Dębiec otwiera swój całodobowy klub fitness. Galeria Dębiec w Poznaniu jest pierwszym miejscem w Polsce, w którym szwedzka sieć Fitness24Seven rozpoczyna swoją ekspansje poza kraje skandynawskie. 

17 stycznia 2015 r. Fitness24Seven otwiera w Galerii Dębiec swój pierwszy polski klub na blisko 1000 m2. Fitness24Seven jest najszybciej rozwijającą się szwedzką siecią klubów fitness i kilkukrotnym zdobywcą nagrody The Gazelle przyznawanej przez Dagens Industri. W ciągu 10 lat stała się jedną z największych firm działających na szwedzkim rynku fitness. Obecnie posiada ponad 130 siłowni na terenie Szwecji, Norwegii i Finlandii. Do końca 2015 roku planuje powiększyć swoją sieć do 200 klubów.

Firmie przyświeca idea, iż dobrej jakości trening nie powinien kosztować fortuny. W dębieckim klubie każdy powinien znaleźć coś dla siebie – zajęcia grupowe z programu Les Mills: BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYBALANCE, SH?BAM, CXWORX, GRIT STRENGTH, a także indor cycling czy yoga. Ponadto osoby, które uwielbiają regularną siłownię mogą ćwiczyć w dowolnych godzinach, ponieważ klub będzie otwarty całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych programów ćwiczeń pod okiem doświadczonych trenerów. Dla pań, które krępują ćwiczenia w męskim towarzystwie, wydzielona będzie specjalna strefa tylko dla kobiet, z pełnym wyposażeniem treningowym.

?Zdecydowaliśmy się na otwarcie pierwszego naszego klubu właśnie w Poznaniu na Dębcu, ponieważ według nas nowa, wysokiej jakości a zarazem korzystna cenowo siłownia idealnie pasuje do tego miejsca? ? mówi Oliver Bordowski, Business Development Fitness24Seven. ? ?Wchodzimy na polski rynek, ponieważ Polacy coraz bardziej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną, przez co popyt na te usługi stale rośnie. W ciągu najbliższych miesięcy otworzymy następne nasze siłownie w Polsce.? ? dodaje.

Dla Fitness24Seven istotny jest fakt, że członkowie ich siłowni dbają o swoją kondycję, ich koncepcją jest ?zdrowie na Twoich warunkach?. Klub oferuje członkostwo bez umowy czasowej, co oznacza, że samodzielnie można decydować, jak długo będzie się trenować. Brak umowy wiążącej czasowo i tylko dwa miesiące okresu wypowiedzenia są przyznawane wszystkim członkom. Ponieważ kluby są czynne całą dobę, firma korzysta z systemu przejść bramkowych, działających na karty magnetyczne. Karty są spersonalizowane z zapisanym odciskiem palca, dzięki czemu jest większa gwarancja bezpieczeństwa.

Wszystkie karty Fitness24Seven umożliwiają wstęp do każdego z klubu sieci przez całą dobę. Członkostwo uprawnia także do ćwiczeń grupowych, w wybranych klubach. Zajęcia grupowe z programu Les Mills, cycling, joga są wliczone w cenę karty członkowskiej. W pierwszym okresie działania klubu opłata początkowa wynosi 89 zł.

Więcej informacji o Fitness24Seven: http://pl.fitness24seven.com/


dostarczył infoWire.pl

Źródło Galeria Dębiec. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy