Wiadomości branżowe

Prestiżowe wyróżnienie dla prezes ING Banku Śląskiego

Prezes ING Banku Śląskiego, Małgorzata Kołakowska, otrzymała tytuł Najlepszego Menedżera 2014 od redakcji tygodnika Bloomberg Businessweek. Lista top menedżerów powstała na podstawie wskazań czołowych zarządzających największymi spółkami w Polsce. Lista najlepszych prezesów firm działających w Polsce została sporządzona na podstawie

Prezes ING Banku Śląskiego, Małgorzata Kołakowska, otrzymała tytuł Najlepszego Menedżera 2014 od redakcji tygodnika Bloomberg Businessweek. Lista top menedżerów powstała na podstawie wskazań czołowych zarządzających największymi spółkami w Polsce.

Lista najlepszych prezesów firm działających w Polsce została sporządzona na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród menedżerów największych spółek giełdowych oraz spółek nie notowanych na rynku publicznym. Jak podaje Bloomberg Businessweek: ?Ich zadaniem było wskazanie najlepszych, najefektywniejszych szefów firm, których warto nagrodzić za sukcesy, wytrwałość, walkę z konkurencją, nowoczesność, za to, że udaje im się skutecznie konkurować nie tylko na polskim, ale i zagranicznych rynkach.? Małgorzata Kołakowska, prezes ING Bank Śląskiego od 2010 roku, została wyróżniona za skuteczne i konsekwentne realizowanie obranego kierunku w utrzymaniu pozycji silnego banku zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego.

?Bloomberg Businessweek Polska” to edycja najbardziej wpływowego magazynu ekonomicznego na świecie.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy