Wiadomości branżowe

Blue shadow ? rewolucja modowa w Galerii Dębiec

Do grona najemców poznańskiej Galerii Dębiec dołączył Blue shadow. Jest to butik z autorskimi kolekcjami projektowanymi przez duet siostrzany Romę i Sarę Barna. Sklep tej marki na zasadzie współpracy franczyzowej  otworzy firma SIP Sylwia Zaworska.

W drugiej połowie stycznia swój pierwszy sklep przy współpracy z marką Blue shadow otworzy firma SIP Sylwia Zaworska w poznańskiej Galerii Dębiec. W nowym butiku będą oferowane kolekcje odzieży dla kobiet w krótkich seriach i szerokiej gamie rozmiarów 34-50. Autorskie ubrania są projektowane przez siostrzany duet Romę i Sarę Barna oraz produkowane w Polsce, wszystkie są sygnowane metką PRODUKT POLSKI.

Inspiracją dla projektantek do tworzenie są kobiety wokół nich: ich styl życia, zainteresowania, wyzwania jakie przed nimi stoją. Dzięki projektowi ?Rewolucja w modzie kobiecej? siostry Barna starają się jak najlepiej poznać swoje klientki, cyklicznie odwiedzając salony Blue shadow w całej Polsce i spotykając się z klientkami na indywidualnych stylizacjach.

?Zawsze marzyłam, aby otworzyć swój sklep. Teraz pomysł na uruchomienie salonu marki Blue shadow może być zrealizowany dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy dla lokalnych najemców w Galerii Dębiec. Wierzę, że to jest początek rozwoju naszej firmy SIP, a Dębiec jest właśnie dobrą lokalizacją, aby postawić swój pierwszy krok.? ? mówi Sylwia Zaworska, właścicielka firmy SIP.

 


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Park Handlowy Bielany   #Parku Handlowego Bielany   #Parku Handlowym Bielany