Wiadomości branżowe

DTZ doradzał przy sprzedaży Libra Business Centre I

W imieniu Mermaid Properties, DTZ ma przyjemność poinformować o sprzedaży budynku Libra Business Centre I w Warszawie. Ten biurowiec klasy ?A? został oddany do użytku pod koniec 2012 r. i znajduje się w dogodnej lokalizacji – przy Al. Jerozolimskich w pobliżu stacji WKD oraz w odległości 10 minut jazdy samochodem od lotniska im. Chopina.

Libra Business Centre oferuje 16 136 metrów kwadratowych powierzchni najmu i spełnia standardy ?zielonego budynku?, który oferuje klientom energooszczędne i wydajne rozwiązania. Budynek jest wynajmowany przez Canon, Infovide-Matrix, Azymut, Anwim i Mermaid. LBC I został zakupiony przez austriackiego inwestora instytucjonalnego, dla którego była to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce, co potwierdza najwyższą jakość tego budynku.

Transakcja sprzedaży budynku Libra Business Centre I potwierdza duże zainteresowanie dobrze wynajętymi obiektami biurowymi wysokiej jakości, które znajdują się w południowo-zachodniej części Warszawy ? komentuje Marek Paczuski, dyrektor w Zespole Rynków Kapitałowych DTZ, który reprezentował Mermaid Properties.

Jest to już druga zakończona sukcesem transakcja dla Mermaid, którą skutecznie przeprowadziliśmy bazując na szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu naszego zespołu – dodał Craig Maguire, dyrektor Zespołu Rynków Kapitałowych w DTZ.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy