Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski nagrodzony za Portfel Elektroniczny V.me

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę za Portfel Elektroniczny ING w kategorii ?Najlepszy program / system / urządzenie IT w Polsce w 2014 roku do obsługi systemów kartowych? podczas międzynarodowej konferencji Central European Electronic Card Warsaw 2014.

W maju br. ING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce, i jeden z pierwszych w Europie, wdrożył usługę elektronicznego portfela V.me by Visa. Portfel Elektroniczny ING umożliwia szybkie, bezpieczne i wygodne płatności w sklepach internetowych poprzez przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart. Użytkownik może wprowadzić do niego karty debetowe, kredytowe, przedpłacone, chargé organizacji płatniczej Visa i MasterCard ? wydane przez różnych polskich i europejskich wydawców. Dokonywanie płatności trwa kilka sekund, jest łatwe i wygodne. Usługa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, co więcej pełne dany karty nie są przekazywane do sklepu, w którym dokonywana jest płatność.

Aby korzystać z Portfela Elektronicznego ING nie trzeba być klientem ING Banku Śląskiego. Można go założyć wchodząc na stronę www.ingbank.pl/vme. Klienci ING Banku Śląskiego mogą również skorzystać z usługi ekspresowej aktywacji Portfela w systemie ING Bank Online. Usługa jest bezpłatna.

Więcej informacji o Elektronicznym Portfelu ING oraz obowiązujących promocjach dla Posiadaczy Portfela można znaleźć na stronie.   


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Polskiej Fundacji   #Porto Alegrew Brazylii