Wiadomości branżowe

Dwa kliknięcia do gotówki

Idea Money S.A., lider w świadczeniu usług faktoringowych dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, wprowadza nowe rozwiązanie IdeaFaktor24.pl. System maksymalnie upraszcza dostęp do finansowania faktur przychodowych i kosztowych w myśl założenia: dwa kliknięcia i pieniądze na koncie.

Idea Money to spółka oferująca usługi faktoringowe, czyli szybkie finansowanie faktur z odroczonym terminem płatności. A za dwoma kliknięciami kryje się IdeaFaktor24 ? system obsługi faktoringowej, który pozwala, omijając skomplikowane procedury bankowe, na mobilne zarządzanie swoimi wierzytelnościami.

Klienci spółki wraz z otrzymaniem dostępu do systemu dostają możliwość prostego zarządzania fakturami w swoich firmach. IdeaFaktor24 pozwala na stałe kontrolowanie należności i wierzytelności niezależnie od pory czy miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Co ciekawe, to system stworzony przez klientów i dla klientów Idea Money, bo jak podkreśla Prezes Zarządu spółki, Piotr Lewczuk: System przygotowaliśmy i testowaliśmy wspólnie z klientami, zależało nam na tym, aby umożliwić przedsiębiorcom zgłoszenie faktury do sfinansowania w praktycznie dwóch kliknięciach. Dodatkową zaletą IdeaFaktor24 jest otwarta infrastruktura systemu, który umożliwia łatwą integrację z systemami ERP/FK przedsiębiorców, czyli import faktur do finansowania bezpośrednio z programu księgowego.

System IdeaFaktor24.pl jest dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, bez względu na branżę działalności czy poziom obrotów. ? Wśród naszych klientów znajdują się również ci, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. W poprzednim roku Idea Money podwoiła liczbę klientów regularnie korzystających z faktoringu, co daje nam pewność, że usługa ta ułatwia prowadzenie firmy ? dodaje Lewczuk.
Dodatkowym atutem systemu jest responsywność, czyli dostosowanie do wielkości ekranu, co umożliwia wygodną i szybką obsługę za pomocą tabletu czy smartfona, np. w trakcie podróży służbowej.

Film prezentujący IdeaFaktor24 można zobaczyć na kanale Idea Money na Youtube.com: IdeaFaktor24 


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy