Wiadomości branżowe

Usługa paragonów w ING BankMobile

ING Bank Śląski rozszerzył funkcje aplikacji mobilnej ING BankMobile o opcję ?Paragony?. Nowa funkcja umożliwia użytkownikom aplikacji zachowywanie zdjęć paragonów za dokonane zakupy, tak aby w przyszłości, w razie potrzeby, mieć do nich łatwy dostęp.

Użytkownik może dodać zdjęcie paragonu robiąc zdjęcie smartfonem – korzystając z opcji ?Zrób zdjęcie? lub wybierając zdjęcie paragonu z galerii zdjęć ? opcja ?Wybierz z galerii?. Każde zdjęcie można opisać korzystając z trzech pół: kwota, opis oraz data zakupu, która jest zapisywana automatycznie. Po wybraniu przycisku ?Zapisz?, zdjęcie przechowywane jest w urządzeniu do czasu zalogowania użytkownika w aplikacji. Po zalogowaniu do aplikacji zapisane paragony są automatycznie przesyłane na serwer. Dostęp do zachowanych paragonów jest możliwy po wybraniu ikonki ?Paragony?. Po wybraniu konkretnego paragonu wyświetla się okno ze szczegółami uzupełnionymi podczas procesu dodawania paragonu.

Przypominamy, że aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, w tym przelewów walutowych, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Wersja na tablety umożliwia ponadto m.in. na dokonanie spłaty kredytu i wykonanie przelew z karty kredytowej.

Do końca października ING BankMobile na smartfony i tablet została pobrana ponad 700 tys. razy. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemami BlackBerry 10, Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszymi. Instrukcje jak zainstalować aplikację znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Cloud