Wiadomości branżowe

Nowy Konsultant w Zespole Wynajmu Powierzchni Handlowych DTZ

Od października br. Marzena Maj wzmacnia Zespół Wynajmu Powierzchni Handlowych. Marzena Maj objęła stanowisko Konsultanta w Zespole Wynajmu Powierzchni Handlowych i będzie odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowych, negocjowanie warunków umów najmu, jak również za budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami. Marzena zdobywała doświadczenie m.in. w obszarze zarządzania

Od października br. Marzena Maj wzmacnia Zespół Wynajmu Powierzchni Handlowych.

Marzena Maj objęła stanowisko Konsultanta w Zespole Wynajmu Powierzchni Handlowych i będzie odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowych, negocjowanie warunków umów najmu, jak również za budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami.

Marzena zdobywała doświadczenie m.in. w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi w takich firmach jak Empieria Holding S.A. oraz w J&T Nieruchomości.  Dotychczas w swojej karierze zarządzała 44 obiektami o łącznej powierzchni ok. 33 500 metrów kwadratowych.

Cieszymy się, że Marzena dołączyła do naszego Zespołu. Jej doświadczenie będzie wspierać nasz zespół w codziennej pracy i przyczyni się do efektywnej realizacji założonych celów, powiedziała Renata Kusznierska, dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

Dołączenie do DTZ, wiodącej firmy doradczej w sektorze nieruchomości jest dla mnie wyzwaniem i ogromnym wyróżnieniem. Jestem przekonana, że dzięki zdobytemu doświadczeniu w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi wniosę do zespołu kompetencje, które będą niezbędne do zrealizowania wymagających projektów naszych klientów, powiedziała Marzena Maj.

Marzena jest absolwentką Politechniki Radomskiej oraz Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy