Wiadomości branżowe

BNP Paribas Real Estate: nowy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych

Laura Sommer-Szpalerska dołączyła do BNP Paribas Real Estate i objęła stanowisko Konsultanta w Zespole odpowiedzialnym za działania na rzecz właścicieli nieruchomości (Zespół Reprezentacji Właściciela). Laura odpowiadać będzie za realizację strategii wynajmu dla klientów BNP Paribas Real Estate. Laura posiada ponad pięć lat doświadczenia na rynku nieruchomości

Laura Sommer-Szpalerska dołączyła do BNP Paribas Real Estate i objęła stanowisko Konsultanta w Zespole odpowiedzialnym za działania na rzecz właścicieli nieruchomości (Zespół Reprezentacji Właściciela). Laura odpowiadać będzie za realizację strategii wynajmu dla klientów BNP Paribas Real Estate.

Laura posiada ponad pięć lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate pracowała w SwedeCenter w dziale marketingu a potem wynajmu i odpowiadała między innymi za aktywne pozyskiwanie najemców i negocjowanie umów najmu. Wcześniej zdobywała doświadczenie pracując w firmie Cushman & Wakefield zajmując się marketingiem powierzchni biurowych.

Obecna sytuacja na warszawskim rynku nieruchomości, którą cechuje między innymi spodziewana wysoka podaż powierzchni biurowych, stawia przed właścicielami nieruchomości duże wyzwania w kontekście pozyskiwania najemców. Nie mam wątpliwości, że wiedza i doświadczenie Laury zaowocują wartością dodaną dla klientów naszego Działu i pozwolą na realizację ich biznesowych celów ? mówi Michał Orłowski, Dyrektor Zespołu Reprezentacji Wynajmującego w Dziale Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate.

Laura jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Nieruchomości Komercyjne. Obecnie uczestniczy w studiach doktoranckich prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową. Tematem jej zainteresowań naukowych są nieruchomości komercyjne, rewitalizacja miast, lokalizacje BPO/SSC w Polsce oraz innowacje w miastach.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy