Wiadomości branżowe

Warta Najlepszym Partnerem w Biznesie

Warta zdobyła tytuł Najlepszego Partnera w Biznesie w rankingu Home & Market. Kapituła konkursu nagrodziła Wartę za dynamiczny rozwój i bardzo wysoką jakość współpracy z dealerami samochodowymi w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych i napraw powypadkowych.

Dealerzy samochodowi to nasi kluczowi partnerzy biznesowi, dla których wciąż doskonalimy obsługę i ofertę ubezpieczeniową. Dynamicznie rozwijająca się współpraca z dealerami w ostatnim czasie jest dowodem na to, że nasza nowa strategia spotkała się z aprobatą rynku dealerskiego. Cieszę się, że sukces Warty w tym obszarze został też dostrzeżony i doceniony przez media – mówi Sławomir Czarnecki, dyrektor Departamentu Sprzedaży ? Sieć Dealerska TUiR Warta S.A.

Do nagrody ?Najlepszy Partner w Biznesie? redakcja ?Home & Market? nominuje firmy na podstawie oceny usług kierowanych do klientów instytucjonalnych oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. Nagradzane są firmy, które mają bogatą ofertę, innowacyjne rozwiązania, odznaczają się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Słowem ? są uznawane przez środowisko biznesowe za godne zaufania i warte polecenia.

?Najlepszy Partner w Biznesie? w kategorii ?ubezpieczenia? to już kolejny tytuł przyznany Warcie przez Home & Market. W 2013 roku Warta otrzymała tę nagrodę za wysoką jakość oferty dla klientów korporacyjnych i dynamiczny rozwój współpracy z firmami leasingowymi oraz CFM, a w 2012 roku za skuteczne zaspokajanie potrzeb ubezpieczeniowych klientów biznesowych.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy