Wiadomości branżowe

Sonata Park w Sochaczewie skomercjalizowana w 100 proc.

SONATA PARK W SOCHACZEWIE SKOMERCJALIZOWANA W 100 PROC.

Realizowany przez Carrefour Polska, multiformatową sieć handlową, nowoczesny park handlowy Sonata Park w Sochaczewie został w całości wynajęty już na kilka tygodni przed otwarciem.

Ostatnim najemcą, który otworzy swój biznes w obiekcie realizowanym przez Carrefour Polska będzie biuro podróży, które zajmie lokal o powierzchni 17 mkw. Już w listopadzie mieszkańcy Sochaczewa i okolicznych miejscowości będą mieli do swojej dyspozycji nowoczesny obiekt o powierzchni ponad 11 tys. mkw.

Realizowana w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Sonata Park, to nowoczesny park handlowy, który powstaje w synergii z istniejącym już hipermarketem Carrefour z pasażem handlowym o powierzchni 5300 mkw. Na ponad 6000 mkw. nowej części swoje sklepy otworzą między innymi takie marki jak: Cropp, House, Reserved, Sinsay, Empik, Smyk, Drogerie Natura, marki obuwnicze czy też H&M, Carry, Vision Express i Wakacje.pl, wiele z tych marek zadebiutuje w Sochaczewie. Ponadto w obiekcie pojawi się bardzo dobrze dopasowana oferta usługowa w postaci salonu urody, sklepu zoologicznego oraz operatora telewizji satelitarnej NC+.

Równocześnie do dyspozycji klientów będzie gruntownie zmodernizowany i powiększony hipermarket Carrefour, którego oferta handlowa zostanie wzbogacona i sprofilowana według potrzeb i oczekiwań mieszkańców Sochaczewa, jak również pasaż handlowy, w którym znajdą się takie punkty jak salon Kolportera, Poczta Polska oraz cukiernia Sowa.

W ramach mulitformatowej sieci Carrefour Polska funkcjonuje ponad 700 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 220 000 mkw. GLA.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Cloud