Wiadomości branżowe

Gliwice gotują z Master Chefem

W najbliższy weekend Europa Centralna w Gliwicach zaprasza do udziału w akcji „Gotujemy z mistrzynią”. Podczas niej będzie można wspólnie pogotować z Beatą Śniechowską, zwyciężczynią II edycji popularnego programu telewizyjnego „Master Chef”. Przez cały weekend przygotowano także wiele, nie tylko kulinarnych, niespodzianek… – Jesień sprzyja

W najbliższy weekend Europa Centralna w Gliwicach zaprasza do udziału w akcji ?Gotujemy z mistrzynią?. Podczas niej będzie można wspólnie pogotować z Beatą Śniechowską, zwyciężczynią II edycji popularnego programu telewizyjnego ?Master Chef?. Przez cały weekend przygotowano także wiele, nie tylko kulinarnych, niespodzianek?

? Jesień sprzyja wspólnemu spędzaniu przy stole, dlatego naszych gości po sportowym wysiłku w poprzednich tygodniach tym razem chcemy namówić na kulinarną podróż przez smaki ? mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. ? Z tego powodu przygotowaliśmy dwudniową akcję podczas której chcemy udowodnić, że kraina smaku może zagościć w każdym śląskim domu, czy mieszkaniu, a wykwintna kuchnia wcale nie musi być droga. Pomoże nam w tym zwyciężczyni drugiej pierwszej edycji ?Master Chefa?.

Akcja rozpocznie się o godz. 13:00 w sobotę 18 października warsztatami dla najmłodszych. Podczas nich będzie można poznać tajniki przygotowania prostych i zdrowych przekąsek, a także nauczyć się interesującego dekorowania słodkości. Po warsztatach eksperci z ?Kulinarium Gliwice? zaproszą śmiałków do smakowitej rywalizacji w Omnibusie Kulinarnym. Na zwycięzców czekają smakowite nagrody, a także zaproszenia na kolację i sprzęt AGD. O godz. 16:30. na scenie Europy Centralnej swoje smakowitości będzie przyrządzać bohaterka dnia. Beata Śniechowska nie tylko przygotuje różne potrawy, ale także o godz. 17:30 spotka się z miłośnikami smaku na autorskim spotkaniu połączonym z podpisywaniem książek.

Niedziela będzie z kolei okazją do poznania różnych odcieni kuchni świata. Do wspólnego gotowania i degustowania klientów gliwickiego Centrum zaproszą do odkrywania ich niezwykłych smaków. Nie zabraknie także praktycznych porad, które mogą wzbogacić smak niedzielnego obiadu. W ramach akcji będzie można także podglądać meblowe aranżacje, nie tylko kuchni, wykonane przez śląskich architektów. Ten weekend to także ostatnia szansa na odwiedzenie wystawy budowli z klocków Lego, która otwarta jest tylko do niedzieli 19 października. Do tej pory obejrzało ją już kilka tysięcy mieszkańców Śląska. W każdy weekend do końca października można skorzystać także z bezpłatnych porad architekta. Specjalne stoisko, na którym służy nieodpłatną pomocą czynne jest od godz. 14:00 do 19:00. Więcej szczegółów na www.europacentralna.eu


dostarczył infoWire.pl

Źródło Centrum Handlowe Europa Centralna. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy