Wiadomości branżowe

Innowacyjna akcja marketingowa w Carrefour ? po raz pierwszy w Polsce!

W czwartek, 10 lipca w hipermarkecie Carrefour Arkadia w Warszawie zaprezentowany zostanie nowy, niestandardowy kanał do komunikacji z klientem. Za pomocą nowoczesnych narzędzi muzycznych, klienci zostaną włączeni do zabawy i będą poznawać ofertę hipermarketów Carrefour. To pierwsza taka akcja marketingowa w Polsce.

W ramach akcji, na terenie hipermarketu Carrefour Arkadia zainstalowany zostanie specjalny ?grający stół?. Umieszczone na nim produkty, za każdym dotknięciem będą wydawały różne dźwięki muzyczne. Klienci będą mieli możliwość skomponowania własnych melodii i zarazem współtworzyć zupełnie nowe kompozycje.

W myśl hasła ?Pozytywnie każdego dnia J?, w zupełnie nowy i niestandardowy sposób, Carrefour chce zainteresować klientów swoją ofertą handlową. Pokazać ją w zabawny i zaskakujący sposób, a przede wszystkim wyjść z ofertą poza standardowe obszary komunikacji.

Obecnie Carrefour coraz intensywniej poszerza swoja ofertę handlową, wprowadzając nowe oraz często trudnodostępne w innych marketach, produkty. Przykładem może być tu seria asortymentu bezglutenowego, a także produkty o obniżonej zawartości cukrów i tłuszczy dla osób dbających o sylwetkę. W hipermarketach Carrefour klienci mogą również znaleźć duży wybór produktów ekologicznych, bio oraz regionalnych. Wartym zwrócenia uwagi są także wędliny wyrabiane w wędzarniach Carrefour. Produkty te powstają w oparciu tradycyjne receptury, dzięki czemu odznaczają się wyjątkowym smakiem oraz wysoką jakością.

Efektem czwartkowego ?marketingowego eksperymentu?, będzie reklama produktowa połączona z muzyką, która zostanie współ-skomponowana przez klientów biorących udział w zabawie. Carrefour, poprzez zupełnie niekonwencjonalne działania chce pokazać klientom, że reklama produktów codziennej konsumpcji nie musi być nudna. Połączenie różnych technik i kanałów komunikacji, daje możliwość nie tylko wzmocnienia przekazu, ale również dotarcia do szerszego grona klientów.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dana Torrance   #Suzanne Collins   #Van Veeterenie   #Witolda Gombrowicza