Wiadomości branżowe

Kampania Wspólnyprojekt.pl rozpoczęta

Nowa crowdfundingowa platforma Wspólnyprojekt.pl, organizując atrakcyjny konkurs z nagrodami, rozpoczęła własną kampanię reklamową. Konkurs „Stwórz Grupę Trzymających Kciuki” polega na oddaniu głosu na jeden z projektów zamieszczonych na platformie

Nowa crowdfundingowa platforma Wspólnyprojekt.pl, organizując atrakcyjny konkurs z nagrodami, rozpoczęła własną kampanię reklamową.

Konkurs ?Stwórz Grupę Trzymających Kciuki? polega na oddaniu głosu na jeden z projektów zamieszczonych na platformie www.wspolnyprojekt.pl oraz zebraniu grupy znajomych, którzy również oddadzą swoje głosy na wybrany projekt. Każdy uczestnik, który zbierze Grupę minimum 10 osób otrzymuje atrakcyjną koszulkę ?Tworzącego Grupę Trzymających Kciuki?. Do wygrania w konkursie jest 1000 koszulek dla pierwszych uczestników, którzy stworzą własne Grupy. To jednak nie koniec. 40 uczestników, którzy stworzą największe Grupy otrzyma komplet kosmetyków od sponsora firmy Bell oraz będzie rywalizowało o nagrodę główną: skuter Vintage legendarnej marki Junak!!

Konkurs, który jest dostępny pod adresem www.wspolnyprojekt.pl/konkurs, jest pierwszym elementem rozpoczętej kampanii platformy Wspólnyprojekt.pl.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Wspólnyprojekt.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy