Wiadomości branżowe

Kolejne meble ?z sieci?

Kolejne meble ?z sieci?

Tym razem, za sprawą STWD Roman Bilecki, właściciela sklepu BEDS.pl z ofertą mebli sypialnianych, w sieci dostępne będą meble do jadalni. Flagowym produktem sklepu TABLES.pl, jak nazwa wskazuje będą stoły. Właściciel, decydując się właśnie na ten sektor uznał, że stoły to meble, które odgrywają niezwykle istotną rolę. Przy nich rozmawiamy, jemy, pracujemy, debatujemy. Stół, jako centrum każdego mieszkania powinien łączyć solidność z funkcjonalnością i pięknem ? takie właśnie stoły pojawią się w ofercie TABLES.pl

Stoły z Internetu

Współczesne czasy przyzwyczaiły nas do tego, że wszystko możemy kupić nie wychodząc z domu, przy użyciu komputera, tabletu, a nawet telefonu i dostępu do sieci. Tak jest także w przypadku mebli. Stoły zakupione w wirtualnym salonie to meble wysokiej jakości i o wyjątkowym designie. Producent z wieloletnim doświadczeniem nie mógłby pozwolić sobie na kompromis i półśrodki. Dlatego też, chcąc zachować swoje dobre imię, które zagwarantowały mu meble sypialniane z litego drewna i chcąc podnosić rangę marki w oczach Klientów sięga po nowe rozwiązania, tworząc najwyższej klasy meble do jadalni.

Delektujcie się przy stołach

Oferowane przez TABLES.pl stoły wykonane zostały z litego drewna. Wśród modeli znaleźć można stoły bukowe w różnych opcjach wybarwienia, dębowe i jesionowe. Poza wysoką jakością meble te cechuje także ciekawe wzornictwo. Firma dąży do tego, aby do stołu zasiadać z przyjemnością i… nie móc od niego odejść.

Stoły z TABLES.pl to połączenie tradycji z technologią ? klasyczny, znany od wieków surowiec o niesłabnącej popularności i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Specjalnie dobrane prowadnice stołu umożliwiają szybką i sprawną zmianę rozmiaru użytkowego mebla już za jednym pociągnięciem blatu stołu. 

Ponieważ o jadalni nie stanowi sam stół i krzesła, w sklepie TABLES.pl dostępne będą kolekcje mebli, które umożliwią kompleksowe umeblowanie przestrzeni. W jadalni nie może zabraknąć mebli do przechowywania kompletów sztućców, wyjątkowej zastawy stołowej, serwetek czy obrusów. Dlatego też  w skład kolekcji mebli wchodzą także komody, kredensy, witryny, regały. Wszystko po to, aby jadalnie były piękne i funkcjonalne, a każda chwila w nich spędzona na zawsze zapadała w pamięć.

Hasło przewodnie sklepu to: TABLES.pl zapraszamy do stołu… Do stołów będziecie mogli zasiąść już wkrótce, ponieważ oficjalne otwarcie sklepu internetowego zostało zaplanowane na pierwszy dzień maja.

Źródło BEDS.PL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy