Wiadomości branżowe

Prezent marzeń do zrealizowania w CH Arkadia

Od wtorku 11 marca w Galerii Handlowej Arkadia dostępny jest profesjonalny punkt stacjonarny serwisu prezentmarzen.pl, oferujący niestandardowe propozycje prezentów w postaci niezapomnianych przeżyć. PrezentMarzen.pl to działający od 2009 r. serwis internetowy, który dynamiczne rozwija sieć punktów stacjonarnych, zarówno w centrach handlowych jak i w biurach podróży. Pierwszy punkt

Od wtorku 11 marca w Galerii Handlowej Arkadia dostępny jest profesjonalny punkt stacjonarny serwisu prezentmarzen.pl, oferujący niestandardowe propozycje prezentów w postaci niezapomnianych przeżyć.

PrezentMarzen.pl to działający od 2009 r. serwis internetowy, który dynamiczne rozwija sieć punktów stacjonarnych, zarówno w centrach handlowych jak i w biurach podróży. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2013 roku w City Center w Poznaniu, kolejna lokalizacja to Warszawa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów serwis stale rozwija dostępną ofertę poszerzając współpracę z nowych partnerami.

Stoisko w Centrum Handlowym Arkadia ma kształt nietypowej bryły nawiązującej do logotypu marki PrezentMarzeń.pl. Białe stoisko zostało zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu.

W swojej ofercie posiada niestandardowe propozycje prezentów na każdą okazję jak lot prawdziwym samolotem myśliwskim MIG ? 15 Fagot, który osiąga prędkość nawet do 1100km/h, ekstremalne strzelanie, jazdę Ferrai oraz bardziej klasyczne propozycje np. pakiety SPA, profesjonalne sesje fotograficzne czy naukę jazdy konnej.

W swoich punktach oferuje vouchery, które można zrealizować na terenie całej Polski. Dostępne są również karty podarunkowe oraz tzw. Boxy ? oferujące od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

Podczas zakupów istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy. Dodatkowo każdy z voucherów i kart podarunkowych może zostać zapakowany w oryginalne pudełko prezentowe.

?Obecnie proponujemy około 1 000 atrakcji. Od kwietnia bieżącego roku spod Centrum Handlowego Arkadia nasi klienci będą mogli odbyć przejazd po Warszawie luksusowymi samochodami Ferrari California oraz Lamborghini Gallardo. Vouchery na takie atrakcje dostępne są już dziś na naszym nowo otwartym stoisku sprzedaży. Ofiarując nasze podarunki bliskiej osobie pozwalamy przeżyć jej wspaniałe emocje?- mówi Kornel Piesio z serwisu prezentmarzen.pl

Serwis rozwija się bardzo dynamicznie, podążając za najnowszymi trendami i wychodząc na przeciw Klientom w tym roku planowane są kolejne punkty sprzedaży bezpośredniej.

Źródło PrezentMarzeń.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy