Wiadomości branżowe

Z Bankiem Pocztowym tańsze zakupy w aptekach

Bank Pocztowy uruchomił nowy Program „Aktywny Nestor”. Dzięki niemu posiadacze Pocztowego Konta Nestor mogą uzyskać do 5% zwrotu wszystkich wydatków poniesionych we wszystkich aptekach. Program Aktywny Nestor, z którego korzystać mogą Klienci Banku Pocztowego, obowiązuje we wszystkich aptekach. Po wyrażeniu zgody na udział w Programie, wystarczy zapłacić kartą płatniczą

Bank Pocztowy uruchomił nowy Program ?Aktywny Nestor?. Dzięki niemu posiadacze Pocztowego Konta Nestor mogą uzyskać do 5% zwrotu wszystkich wydatków poniesionych we wszystkich aptekach.

Program Aktywny Nestor, z którego korzystać mogą Klienci Banku Pocztowego, obowiązuje we wszystkich aptekach. Po wyrażeniu zgody na udział w Programie, wystarczy zapłacić kartą płatniczą wydaną do konta za dokonane w aptece zakupy.  Bank będzie zwracał swoim Klientom do 5% wszystkich wydatków poniesionych w aptekach (maksymalna kwota zwrotu w miesiącu wynosi 50 zł).

? Nestorzy są dla Banku Pocztowego bardzo ważną grupą Klientów, z myślą o nich stworzyliśmy Pocztowe Konto Nestor. Teraz, każdy posiadacz karty wydanej do rachunku, może skorzystać z naszego programu. Nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o sieci aptek czy dostępny tam asortyment. Co miesiąc Bank będzie przekazywał na konta Klientów ? uczestników Programu Aktywny Nestor – 5% wartości wydatków poniesionych w aptece, przy użyciu karty do konta ? mówi Karolina Stefanowicz, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Program Aktywny Nestor potrwa do 30 czerwca br. Aby w nim uczestniczyć wymagane jest wyrażenie zgodny na udział oraz akceptacja Regulaminu. Program jest adresowany zarówno do obecnych, jak i przyszłych Klientów Banku Pocztowego. Deklarację można złożyć poprzez infolinię Banku Pocztowego, pod numerem telefony 801 100 500, lub osobiście w placówkach Banku Pocztowego oraz wybranych Placówkach Poczty Polskiej.

Bank Pocztowy oferuje seniorom specjalnie im dedykowany rachunek ? Pocztowe Konto Nestor. Jest to w pełni funkcjonalne konto stworzone z myślą o tej grupie Klientów. Dzięki niemu mogą bezpłatnie wpłacać i wypłacać pieniądze, a także dokonywać bezprowizyjnych opłat m.in. za rachunki, takie jak za prąd, gaz czy telefon we wszystkich Placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Pocztowe Konto Nestor było wielokrotnie nagradzane w rankingach serwisu wyborcza.biz i kontomierz.pl jako najlepsza oferta dla Klienta tradycjonalisty.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy