Wiadomości branżowe

Oferty Visa Business: rozszerzenie programu Oferty Visa

Platforma Oferty Visa rozbudowana o specjalne oferty i promocje dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw

Visa rozbudowała uruchomiony na początku 2012 r. serwis internetowy z ofertami dla posiadaczy kart Visa o kategorię Oferty Visa Business, czyli propozycje kierowane do użytkowników kart dla przedsiębiorców. Platforma Oferty Visa udostępnia obecnie blisko 100 ofert, z których można skorzystać zarówno przy zakupach internetowych, a także ? dzięki specjalnym voucherom ? przy zakupach w ?tradycyjnych? sklepach wybranych sieci handlowych.

Oferty Visa Business ? najnowsza kategoria, o którą wzbogacony został serwis Oferty Visa ? jest skierowana do użytkowników kart Visa Business, przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorców. W ramach Ofert Visa Business dostępnych jest obecnie około 20 ofert przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach.

Serwis Oferty Visa pozwala bankom oferować użytkownikom kart Visa dodatkowe usługi i dobierać oferty dostosowane do sezonu zakupowego, okazji czy profilu danego klienta. Na Ofertach Visa korzystają także detaliści, których oferty mają szansę trafić bezpośrednio do klientów banków-wydawców kart Visa. Obecnie, dzięki Ofertom Visa Business zyskują także mali i średni przedsiębiorcy, którzy płacąc kartami Visa Business, otrzymują dostęp do atrakcyjnych ofert dopasowanych do potrzeb działalności biznesowej. W ten sposób paleta korzyści płynących z korzystania z kart Visa Business ? oprócz takich korzyści, jak m.in. kontrola nad firmowymi finansami czy możliwość swobodnego płacenia na całym świecie np. drogą internetową ? staje się jeszcze bardziej kompletna.

?Visa stale tworzy i rozwija specjalne usługi dla produktów wydawanych przez banki członkowskie. Wprowadzenie Ofert Visa Business dowodzi szczególnej wagi, jaką Visa przywiązuje do wspierania małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce? ? komentuje Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce. ?Dzięki nim banki mogą zaoferować posiadaczom kart Visa atrakcyjniejszą ofertę, a klienci końcowi ? zarówno indywidualni, jak i biznesowi ? korzystają ze specjalnych, często dopasowanych również sezonowo, zniżek i promocji? ? dodaje Jakub Kiwior.

Serwis Oferty Visa został udostępniony użytkownikom kart Visa w Polsce, jako drugim kraju w Europie, na początku 2012 r. Serwis jest dostępny zarówno poprzez główną stronę internetową Visa, jak i bezpośrednio pod adresem www.visa.pl/oferty.

Visa Europe

Visa Europe, organizacja zajmująca się technologiami płatniczymi, stanowi własność instytucji członkowskich ? banków oraz innych firm świadczących usługi płatnicze z 37 krajów Europy ? i jest przez nie zarządzana.

Visa Europe znajduje się w czołówce rozwoju technologicznego, tworząc usługi oraz infrastrukturę, które umożliwiają dokonywanie płatności elektronicznych przez miliony konsumentów, firm i instytucji sektora publicznego w Europie. Instytucje członkowskie Visa Europe zajmują się wydawnictwem kart płatniczych i świadczeniem usług akceptacji kart na rzecz detalistów, a także ustalają poziom opłat pobieranych od użytkowników kart i punktów usługowo-handlowych.

Model biznesowy Visa Europe funkcjonuje na bazie świadczenia usług instytucjom członkowskim w oparciu o wysokie obroty i niskie koszty. Organizacja reinwestuje uzyskaną nadwyżkę w dalszy rozwój działalności oraz zwiększenie pozycji ?kapitał i rezerwy?.

W Europie zostało wydanych 500 mln kart Visa, którymi jest już opłacane jedno na każde 6,50 euro wydawane w Europie na konsumpcję. W roku finansowym kończącym się we wrześniu 2013 r. całkowita wartość transakcji z użyciem kart Visa w całej Europie osiągnęła poziom 2 bilionów euro, z czego płatności w punktach handlowo-usługowych wyniosły 1,4 biliona euro, odnotowując wzrost o 8,5%. W handlu elektronicznym wydatki użytkowników kart Visa w całej Europie wzrosły w rocznym tempie 20% ? ich obecny poziom to 240 miliardów euro.

Od 2004 r., organizacja Visa Europe jest zarejestrowanym w Wielkiej Brytanii podmiotem niezależnym od ogólnoświatowej spółki Visa Inc. ? zachowując jej wyłączną, nieodwołalną i nieograniczoną w czasie licencję na obszarze Europy, oraz współpracując na rzecz wzajemnej globalnej akceptacji. Jako system płatniczy zorientowany na Europę, Visa Europe jest w stanie szybko reagować na potrzeby europejskich banków i ich klientów ? użytkowników kart oraz detalistów ? a także działać na rzecz prawdziwie jednolitego rynku płatności w Europie zgodnie z celem wyznaczonym przez Komisję Europejską.

Strona internetowa: www.visaeurope.com

Źródło Visa. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Park Handlowy Bielany   #Parku Handlowego Bielany   #Parku Handlowym Bielany   #Zainspirowani Wroc