Wiadomości branżowe

Butik Świąteczny Groupon: Kreatywne prezenty bez kolejek przed kasami

Łatwe i wygodne zakupy bez sztampowych perfum, skarpet i krawatów pod choinką

Groupon Polska uruchomił Butik Świąteczny, umożliwiając klientom znalezienie najciekawszych prezentów, którymi obdarują swoich najbliższych. Butik ma bardzo prosty i przyjazny interfejs, przy którego projektowaniu położono największy nacisk na prezentację ofert pogrupowanych w czytelnych kategoriach, takich jak: Dla Niej, Dla Niego, Dla domu i rodziny, Podróże, itd. Dostępna jest też klasyczna wyszukiwarka oraz możliwość filtrowania ofert pod względem lokalizacji i ceny.

– Wprowadzona w sierpniu tego roku zakładka Twoje Miasto przedstawiła zupełnie nowy sposób odkrywania ofert, który nasi klienci natychmiast polubili. Mamy nadzieję, że uruchomiony obecnie Butik Świąteczny powtórzy ten sukces i zainspiruje klientów do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń zakupowych – powiedziała Aniela Hejnowska, Dyrektor Zarządzająca Groupon Polska. – W Butiku Świątecznym można znaleźć fantastyczne oferty w cenach nie do pobicia, idealnie nadające się na prezenty. Po co stać w kolejkach, skoro można wszystko kupić na Grouponie!

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, ułatwiającym klientom na całym świecie dostęp do najlepszych usług i produktów w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon wnosi nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi i produkty w 48 krajach na całym świecie w trzech kluczowych kanałach: Groupon Local, Groupon Travel oraz Groupon Shopping.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.

Źródło Groupon. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy