Wiadomości branżowe

Bestsellery znowu w Lidlu

Od czwartku 14 listopada w sieci Lidl dostępna będzie oferta najnowszych bestsellerów w atrakcyjnych cenach. To już kolejna odsłona akcji ?Zaczytani w Lidlu?, skierowanej do każdego entuzjasty dobrej lektury.

 Tym razem w ofercie Lidl znajdą się atrakcyjne tytuły w cenach niższych niż te okładkowe. Będzie to niepowtarzalna okazja, by za niższą cenę zaopatrzyć się w książki na długie jesienne wieczory bądź kupić bestsellery, które będą idealnym prezentem dla najbliższych pod choinkę. 

Zaczytani w nowościach

Pamiętacie Roberta Langdona, bohatera Kodu Leonarda da Vinci Dana Browna? Po raz kolejny będzie musiał zgłębiać zagadki i sekrety historii, tym razem przemierzając uliczki Florencji podążając śladem tajemniczych wskazówek ukrytych w poemacie Dantego ? ?Boska komedia?. Najnowszy thriller Dana Browna ?Inferno? zaledwie w trzy tygodnie od premiery sprzedał się na świecie w ilośći 9 milionów egzemplarzy, a w ofercie Lidla będzie dostępny w atrakcyjnej cenie, 32,99 zł.

 Miłośnicy kryminałów także nie będą rozczarowani. Kolejnym tytułem wartym uwagi, który będzie można zakupić w Lidlu, jest kontynuacja ?Chemii Śmierci? Simona Becketta ? ?Rany kamieni? w cenie 27,99 zł. To trzymająca w napięciu historia, która zaskakuje na każdym kroku.

Noblistka w Lidl

W ofercie Lidl pojawi się również pozycja tegorocznej laureatki literackiej nagrody Nobla. Zbiór ośmiu opowiadań ?Miłość dobrej kobiety? Alice Munro w cenie 27,99 zł, to tytuł który z pewnością spodoba się zwolennikom pięknych historii.

Bestsellery po polsku

Wśród polskich bestsellerów warto wyróżnić ?Chce się żyć? za jedyne 24,99 zł. To wzorowana na prawdziwych wydarzeniach wzruszająca opowieść o życiu Mateusza, młodego człowieka cierpiącego  na nieuleczalną chorobę, ale dzielnie walczącego z przeciwnościami losu. Na kanwie tej historii powstał również film nagrodzony ?Srebrnymi Lwami? na festiwalu w Gdyni, w reżyserii autora książki, Macieja Pieprzycy.

Wskazówki i rady, jak dbać o dobrą formę i kondycję zostały zebrane w przewodniku ?Rok z Ewą Chodakowską?. Poradnik motywujący do samodzielnych treningów, zawierający tabele planów treningowych i zestawy ćwiczeń, dostępny będzie w ofercie Lidla w cenie 27,99 zł, zaledwie kilka dni po premierze! Każdy, kto chciałby zmienić swoją dietę i poprawić formę powinien zaopatrzyć się w ten cenny przewodnik.

 W promocyjnej ofercie Lidla będzie dostępnych łącznie dziewięć bestsellerowych tytułów.

 

Źródło Lidl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy